יום שני, 30 בנובמבר 2015

'שישי בוקר טוב' שהיה, כך היה :-)

"למה את עושה את זה?", הם שאלו אותי.
"את מה? את האירוע?", עניתי
"כן, זה הרי עולה הרבה כסף ואת לא מרוויחה מזה כלום".

אז הם טעו. ובענק. אני מרוויחה המון!
מרוויחה את הקשר עם הלקוחות שלי, שבוחרות לבוא שוב ולקבל ממני את מה שאני כל כך רוצה לתת ולומר.
מרוויחה את ההיכרות עם הספקים, שלא בהכרח הייתי מגיעה אליהם. מרוויחה את הנתינה של כל אלה שהצטרפו לאירוע ואת היכולת שלי לקבל מהם. מרוויחה את הסופ"ש המרחף שהיה לי לאחר האירוע. 
מרוויחה בתהליך את הדיוק בעיסוק שלי, את הבחירה במה שחשוב לי להמשיך לעשות ולמי. ובעיקר את היכולת לומר תודה ענקית ואמיתית, לאותן לקוחות יקרות, שהרגישו שמספיק חשוב להן לפנות את בוקר שישי הקדוש, לבוא להיות חלק ממשהו גדול, לבוא לתת לעצמן ולי.


הבוקר הזה כלל שילוב כוחות. ראשית, טלי פלג שלמרות ששם המשפחה שלנו זהה, אנחנו לא קרובות משפחה (כן חברות בלב ונפש). טלי פלג היא מנחת הורים על פי גישת אדלר, ואני אישית בוגרת של שני קורסים שלה. הלמידה שלי ממנה היא מתנה לחיים ולכן, כשטלי הסכימה לבוא ולתת הרצאה ומידע יישומי ללקוחות שלי, ממש שמחתי. יש בזה ערך רב ויכולת לשנות מציאות! תודה טלי יקרה, שהסכמת, התייצבת, הרבצת בנו חומר טוב והצחקת אותנו על הדרך ;-) (יש תמונות להוכחה :-D). 
חגית רוזנס, כשפתחה את ה'סטודיו' בכפר סבא, לא חשבה שאי פעם יעבירו אצלה סדנאות לקליעת צמות, הרי מדובר בסטודיו לסדנאות יצירה לנשים. ובכן, כאמור מזמן הסכמנו כי גם קליעת צמות היא יצירה לשמה, ואירוח האירוע שלי, רק מחדד את ההבנה וההסכמה. תודה חגית, על חברות, על סטודיו מקסים וחלל מופלא ליצירה ותוכן.
תודה מגיעה גם לתמי סגן כהן מChicbox Everyday Photography שצילמה אותנו ברגישות וקסם רב. תמי היא לא רק צלמת מוכשרת, אלא גם לקוחה שלי, שהשתתפה בסדנא לפני כשנה. כשהחלה לפרסם את צילומיה היה לי ברור שאזמין אותה לצלם באחד מהאירועים המשפחתיים שלי. מזל גדול שאירוע הלקוחות הגיע מהר, כי עד הבתמצווש יש עוד יותר משנתיים - וזה לבטח היה פרק זמן רב מדי לחכות לתמונות שלה!!


תודה גדולה לכל נשות העסקים, שהכניסו את מרכולתן לשקית המתנות (AKA GOODY BAGׂ) לפינוק אישי של כל לקוחה שהשתתפה בבוקר הזה:
המאפרת טלי פלד, עדנה מסטודיו הפתעות , שרון שיאון לוי, מאיה בוטיק טבע, חגית מ'הסטודיו'.  אחרונות ולמעשה ראשונות - תודה לכן, לקוחות יקרות. הנוכחות שלכן שמחה אותי, הפרגונים שלכן לא מובנים מאליהם, נפגש בשמחות, בתמונות, בצמות ובאירועים נוספים בעתיד.


שלכן, רביד פלג.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה